Dla Ewangelii

Dla Ewangelii

A czynię to wszystko dla Ewangelii,
aby uczestniczyć w jej zwiastowaniu.
1 Kor. 9:23

Razem dla Ewangelii jest inicjatywą chrześcijan z różnych środowisk ewangelicznych, złączonych wspólnym pragnieniem głoszenia Ewangelii i troski o zdrową naukę biblijną.
Poznaj priorytety RDE, wyznanie wiary RDE oraz wyznawane wartości RDE. To na nich opiera się współpraca w ramach Razem dla Ewangelii.
Razem pragniemy działać dla Ewangelii, ku chwale naszego Pana, Jezusa Chrystusa.

Wykłady audio: Słabość człowieka i moc Boga

Dwie drogi do mocy #1
Dwie drogi do mocy #2
Ewangelia chwały Chrystusa #1
Ewangelia chwały Chrystusa #2
Słabość krzyża
Moc w słabości #1
Moc w słabości #2
Słabość człowieka i moc Boga

Posłuchaj wykładów z 7. Konferencji RDE „Słabość człowieka i moc Boga”, która odbyła się w czerwcu 2015 roku w Warszawie.

Wykładowcą konferencji był dr Tim Savage, współzałożyciel i członek rady The Gospel Coalition. wieloletni pastor kościoła Camelback Bible Church w Arizonie, autor książki „Małżeństwo nieprzeciętne”. Tłumaczenie wykładów: Paweł Jurkowski i Szymon Matusiak.

​Więcej wykładów z konferencji RDE znajdziesz tutaj.

Kim jesteśmy?

Razem dla Ewangelii jest inicjatywą chrześcijan z różnych kościołów ewangelicznych, złączonych wspólnym pragnieniem zwiastowania Ewangelii i troski o zdrową naukę biblijną. Poznaj nasze priorytety, wyznanie wiary oraz deklarację wartości. To na nich opieramy naszą współpracę. Razem pragniemy działać dla Ewangelii, ku chwale naszego Pana, Jezusa Chrystusa.

Tagi

Kategorie