Dla Ewangelii

Dla Ewangelii

A czynię to wszystko dla Ewangelii,
aby uczestniczyć w jej zwiastowaniu.
1 Kor. 9:23

Razem dla Ewangelii jest inicjatywą chrześcijan z różnych środowisk ewangelicznych, złączonych wspólnym pragnieniem głoszenia Ewangelii i troski o zdrową naukę biblijną.
Poznaj priorytety RDE, wyznanie wiary RDE oraz wyznawane wartości RDE. To na nich opiera się współpraca w ramach Razem dla Ewangelii.
Razem pragniemy działać dla Ewangelii, ku chwale naszego Pana, Jezusa Chrystusa.

Wykłady audio: Małżeństwo, narzeczeństwo nieprzeciętne

Posłuchaj wykładów z konferencji pod patronatem RDE „Małżeństwo, narzeczeństwo nieprzeciętne”, która odbyła się w kwietniu 2023 roku w Wiśle.

Wykładowcą konferencji był dr Tim Savage, współzałożyciel i członek rady The Gospel Coalition. Wieloletni pastor kościoła Camelback Bible Church w Arizonie, autor książki „Małżeństwo nieprzeciętne” oraz „Odkrywając pełnię życia”. Mąż Lesli, mają dwóch synów Mateusza i Jonatana.

Wykłady tłumaczyli: Jerzy Marcol oraz Jan Marcol

 
Uwielbienie Boga w małżeństwie #1
Duch żony #2
Miłość męża #3
Jedność ciała #4
Małżeństwo na wzór Chrystusa w praktyce #5
Pytania i odpowiedzi #6
Małżeństwo, narzeczeństwo nieprzeciętne

Kim jesteśmy?

Razem dla Ewangelii jest inicjatywą chrześcijan z różnych kościołów ewangelicznych, złączonych wspólnym pragnieniem zwiastowania Ewangelii i troski o zdrową naukę biblijną. Poznaj nasze priorytety, wyznanie wiary oraz deklarację wartości. To na nich opieramy naszą współpracę. Razem pragniemy działać dla Ewangelii, ku chwale naszego Pana, Jezusa Chrystusa.

Tagi

Kategorie