Dla Ewangelii

Dla Ewangelii

A czynię to wszystko dla Ewangelii,
aby uczestniczyć w jej zwiastowaniu.
1 Kor. 9:23

Razem dla Ewangelii jest inicjatywą chrześcijan z różnych środowisk ewangelicznych, złączonych wspólnym pragnieniem głoszenia Ewangelii i troski o zdrową naukę biblijną.
Poznaj priorytety RDE, wyznanie wiary RDE oraz wyznawane wartości RDE. To na nich opiera się współpraca w ramach Razem dla Ewangelii.
Razem pragniemy działać dla Ewangelii, ku chwale naszego Pana, Jezusa Chrystusa.

Nowa książka: Dyscyplina w kościele

Gorąco polecamy nową książkę Jonathana Leemana „Dyscyplina w kościele”.

Książka jest dostępna na stronie wydawcy oraz w dobrych księgarniach chrześcijańskich.

Leeman wyciąga na powierzchnię brudy naszego życia i wskazu­je, jak się ich pozbyć. Wkracza na trudny obszar służby duszpa­sterskiej, co z pewnością wywoła pewne dyskusje, ale będą to do­bre dyskusje. Przekonałem się o tym na własnej skórze. Ta książka na pewno ci pomoże. To książka o dyscyplinie kościelnej, której szukaliśmy. Jest krótka i biblijna, mądra i praktyczna.

Mark Dever, starszy pastor, Capitol Hill Baptist Church, Waszyngton


​Zbyt mało jest na rynku biblijnych książek o dyscyplinie kościel­nej napisanych z duszpasterską wrażliwością. Nie znam żadnej, która byłaby tak samo egzegetycznie dokładna, ważna z prak­tycznego punktu widzenia i zilustrowana opisami prawdziwych przypadków, w jakich kościoły próbowały sobie radzić z szero­ką gamą trudnych sytuacji. Przede wszystkim Jonathan Leeman pisze bardzo jasno i zwięźle. Polecam tę publikację z całego serca!

Craig Blomberg, profesor Nowego Testamentu, Denver Seminary

Kim jesteśmy?

Razem dla Ewangelii jest inicjatywą chrześcijan z różnych kościołów ewangelicznych, złączonych wspólnym pragnieniem zwiastowania Ewangelii i troski o zdrową naukę biblijną. Poznaj nasze priorytety, wyznanie wiary oraz deklarację wartości. To na nich opieramy naszą współpracę. Razem pragniemy działać dla Ewangelii, ku chwale naszego Pana, Jezusa Chrystusa.

Tagi

Kategorie