Dla Ewangelii

Dla Ewangelii

A czynię to wszystko dla Ewangelii,
aby uczestniczyć w jej zwiastowaniu.
1 Kor. 9:23

Razem dla Ewangelii jest inicjatywą chrześcijan z różnych środowisk ewangelicznych, złączonych wspólnym pragnieniem głoszenia Ewangelii i troski o zdrową naukę biblijną.
Poznaj priorytety RDE, wyznanie wiary RDE oraz wyznawane wartości RDE. To na nich opiera się współpraca w ramach Razem dla Ewangelii.
Razem pragniemy działać dla Ewangelii, ku chwale naszego Pana, Jezusa Chrystusa.

Nowa książka: Czym jest ewangelia?

Gorąco polecamy nową książkę Grega Gilberta „Czym jest ewangelia?”.

Książka jest dostępna na stronie wydawcy oraz w dobrych księgarniach chrześcijańskich.

Dwie kwestie sprawiają, że ta książka jest niesłychanie istotna: centralna pozycja ewangelii we wszystkich pokoleniach i zamie­szanie wokół ewangelii w naszym pokoleniu. Czym jest ewangelia? dostarcza zgodnego z Biblią wyjaśnienia ewangelii i wskazuje, jak rozróżniać odstępstwa od tego chwalebnego przesłania. Gdyby tylko każdy pastor i członek Kościoła mógł tę książkę przeczytać…

C.J. MAHANEY, Sovereign Grace Ministries

​To cudowne przedstawienie starej historii nowymi słowami wraz z rozsądnym ostrzeżeniem przed jej subtelnymi przeinaczenia­mi. Jak potwierdza stara pieśń gospel – i co sprawdza się również w odniesieniu do wspaniałej książki Grega Gilberta – ludzie, któ­rzy najlepiej znają tę dawną, dawną historię, odkryją w sobie głód i pragnienie słuchania jej wraz z innymi.

BRYAN CHAPELL, rektor Covenant Theological Seminary

Kim jesteśmy?

Razem dla Ewangelii jest inicjatywą chrześcijan z różnych kościołów ewangelicznych, złączonych wspólnym pragnieniem zwiastowania Ewangelii i troski o zdrową naukę biblijną. Poznaj nasze priorytety, wyznanie wiary oraz deklarację wartości. To na nich opieramy naszą współpracę. Razem pragniemy działać dla Ewangelii, ku chwale naszego Pana, Jezusa Chrystusa.

Tagi

Kategorie