Dla Ewangelii

Dla Ewangelii

A czynię to wszystko dla Ewangelii,
aby uczestniczyć w jej zwiastowaniu.
1 Kor. 9:23

Razem dla Ewangelii jest inicjatywą chrześcijan z różnych środowisk ewangelicznych, złączonych wspólnym pragnieniem głoszenia Ewangelii i troski o zdrową naukę biblijną.
Poznaj priorytety RDE, wyznanie wiary RDE oraz wyznawane wartości RDE. To na nich opiera się współpraca w ramach Razem dla Ewangelii.
Razem pragniemy działać dla Ewangelii, ku chwale naszego Pana, Jezusa Chrystusa.

Jak czytać i studiować Biblię – Część II

Zapraszamy do posłuchania wykładów z konferencji, której wykładowcą był David Jackman. Odbyła się 19 czerwca 2021 na platformie Zoom i pierwotnie była zamierzona wyłącznie dla kaznodziejów, a ci w świetle Słowa Bożego powinni być mężczyznami. To samo Słowo zachęca jednak już wszystkich, zarówno mężczyzn jak i kobiety, abyśmy byli dojrzali duchowo, a dojrzałość tę w dużym stopniu czerpiemy ze studiowania Słowa Bożego.

David Jackman zdecydowanie podpowie wszystkim uczestnikom konferencji jak czytać i studiować Biblię, by bardziej skutecznie sięgać po prawdy w niej zawarte, pokaże w jaki sposób podchodzić do Słowa Bożego, by lepiej usłyszeć głos Boży. Do tego potrzebna jest także pewna wiedza i David, jako wieloletni mąż Boży, podzieli się nią z nami.

Serdecznie zapraszamy do posłuchania wykładów z tej konferencji.

Kim jesteśmy?

Razem dla Ewangelii jest inicjatywą chrześcijan z różnych kościołów ewangelicznych, złączonych wspólnym pragnieniem zwiastowania Ewangelii i troski o zdrową naukę biblijną. Poznaj nasze priorytety, wyznanie wiary oraz deklarację wartości. To na nich opieramy naszą współpracę. Razem pragniemy działać dla Ewangelii, ku chwale naszego Pana, Jezusa Chrystusa.

Tagi

Kategorie